ویزای عمان

کشور عمان

اخذ ویزا در کشور عمان

 

دولت عمان به 5 طریق امکان اخذ ویزا را برای مسافران این کشور فراهم کرده است.

 1. ویزای تک ورودی
 2. ویزای چند ورودی
 3. ویزای کاری
 4. ویزای دانشجویی
 5. ویزای سرمایه گذاری

 

برای سفر کوتاه مدت به عمان می توان اقدام به اخذ ویزای توریستی یا تک ورودی نمود. اخذ این ویزا با پرداختی مبلغی بین 6 تا 15 ریال عمان و در تمامی مبادی ورودی امکان پذیر است.

ویزای چند ورودی مناسب تجار و یا افرادی است به طور مکرر به عمان سفر میکنند. این نوع ویزا را می توان از طریق بندرگاه های ورودی اخذ نمود. حداکثر مدت زمان اعتبار آن یکسال خواهد بود.

افرادی که مایل هستند در عمان مشغول به کار شوند، می توانند از طریق یافتن یک کارفرمای عمانی درخواست ویزای کاری دهند. صدور این نوع ویزا با درخواست رسمی مارفرمای عمانی به وزارت ممکن است و حداکثر اعتبار آن دوسال (قابل تمدید) می باشد.

راه دیگر اخذ ویزای عـمان، گرفتن پذیرش یکی از دانشگاه های عمان می باشد. دانشگاه مقصد به عنوان اسپانسر اقدام به اخذ ویزای دانشجویی برای شما در طول مدت تحصیلتان در عمان خواهد کرد.  لازم به ذکر است که تحصیل در عمان زمینه را برای یافتن شغلی مناسب در این کشور فراهم خواهد کرد.

 

سفر به عمان

کشور عمان

رایج ترین راه اخذ ویـزا ثبت شرکت در این کشور است که متقاضی می تواند بدین روش برای اخذ ویزای سرمایه گذاری خود و بستگان درجه اولش اقدام کند. میزان سرمایه، سهم الشرکه و تعداد شرکا بسته به نوع شرکت متفاوت است و مدت زمان آن تا دوسال و قابل تمدید خواهد بود.

 • Add to Phrasebook
  • No word lists for Persian -> English…
  • Create a new word list…
 • Copy

دیدگاهتان را بنویسید