همکاری تجاری و صنعتی ایران و عمان

مجری: شرکت آریان تجارت
مهلت ثبت نام: 25 دی 1400

شرکت آریان تجارت پس از برگزاری نشست‌های تجاری متعدد با مراکز دولتی و خصوصی تسهیل کننده فرایندهای کسب و کار در عمان و با همکاری مدیران ارشد صنایع بزرگ این کشور اقدام به تدوین پلتفرمی جامع به منظور ایجاد همکاری و ارتباط میان صنایع کوچک و متوسط دو کشور ایران و عمان از طریق یافتن شرکای تجاری همسان (Business Match-Making) نموده است. این ساز و کار جامع، ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات مورد نیاز صنایع و تجار برای برقراری روابط تجاری با کشور عمان می‌باشد.

رویداد همکاری های تجاری و صنعی ایران و عمان، توسط شرکت آریان و با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می گردد و شامل سه مرحله است:

1- ارزیابی تجاری و برگزاری جلسات آنلاین با شرکای عمانی

2- شرکت در جلسات حضوری و انعقاد تفاهم نامه ی اولیه

3- انقعاد قرارداد و تدوین برنامه‌ی همکاری

اعزام هیئت ویژه تجار و صنعتگران ایرانی به کشور عمان اصلی‌ترین مرحله در فعال سازی و استفاده از مزیت‌های این رویداد برای شرکت‌کنندگان آن می‌باشد، چرا که ضمن کسب آشنایی با شرایط کار در عمان و مذاکره با شرکای مشتاق به همکاری، پیمودن مسیر پیش رو و انجام پیگیری‌های لازم تا رسیدن به توافقی پایدار با سرعت بیشتری امکان پذیرخواهد بود.

از نخستین مراحل همکاری تا رسیدن به توافق نهایی و انقعاد قرارداد تجاری با شرکای عمانی، همراه و پشتیبان صنعتگران و تجار عزیز خواهیم بود.

شماره تماس پشتیبانی

031-91090591
09120479709

شبکه های اجتماعی