نشست مجازی همکاری های صنعتی ایران و عمان

گروه آریان به واسطه ی داشتن سابقه ای درخشان در زمینه ی برگزاری نشست های تجاری و داشتن تعاملات گسترده با کشور های همسایه از جمله سلطنت عمان، به دنبال تقویت روابط پایدار با این کشور صلح طلب و با ثبات می باشد. در همین راستا پس از انجام مذاکرات اولیه و برگزاری جلسات متعدد با مدیران ارشد نها های حمایت از کسب وکارها در عمان همچون شهرک صنعتی خزائن، گروه سرمایه گذاری اثراء و پارک علمی و فناوری مسقط، توافق نامه ای جامع جهت برگزاری اولین نشست مجازی همکاری های صنعتی دو کشور ایران-عمان حاصل شد که هدف آن یافتن شرکای تجاری جهت اتصال کسب و کارهای کوچک و متوسط دو کشور برای بهره گیری از فرصت های سرمایه گذاری و همچنین معرفی محصولات اصیل و باکیفیت ایرانی به خارج از مرز ها است. برگزاری این رویداد مجازی طی دو روز انجام خواهد گرفت. در روز اول مدعوین عمانی به تشریح قوانین سرمایه گذاری و کار در عمان خواهند پرداخت و گزارشی از وضعیت کسب و کار ها در این کشور به همراه نیازهای فعلی آنان ارائه می دهند. در روز دوم و در جلسات B2B شرکت های ایرانی می توانند با ۳ یا ۶ شرکت عمانی که در زمینه ­ی تخصصی آنها مشغول به فعالیت هستند بصورت اختصاصی مذاکره نمایند.

مزایای شرکت در رویداد

  • آشنایی با قوانین سرمایه گذاری و کار در عمان
  • اطلاع از جدید ترین فرصت های صادرات و تجارت با سلطنت عمان
  • یافتن شرکای تجاری همسان در جلسات B2B
  • ارزیابی جهت ورود به بازارهای بین المللی

گروه آریان با افتخار اعلام می دارد که در اولین نشست مجازی همکاری های صنعتی ایران و عمان در تاریخ ۳ و۴ دی ماه ۱۳۹۹ به عنوان مجری اصلی این رویداد بزرگ آماده­ی معرفی برترین کسب و کارهای ایرانی به شرکای تجاری همسان از کشورعمان می باشد.

بدین وسیله از صاحبان کارخانجات و صنایع برتر ایرانی دعوت به عمل می آید تا در صورت تمایل جهت شرکت در این نشست بزرگ صنعتی، از طریق وبسایت www.Omaninvest.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و همچنین فرم ارزیابی تجاری اقدام نمایند و مراتب را به اطلاع کارشناسان شرکت برسانند. امید است تا با گسترش روابط برون مرزی و استفاده از فرصت های جدید گامی موثر در رشد و توسعه­ ی میهن عزیزمان ایران برداریم.

  • انواع فایل های مجاز : jpg, png, pdf.
    لطفا فرم تکمیل شده را در این قسمت بارگزاری کنید
×

سلام!

وقت بخیر ! info@omaninvest.ir

× تماس با ما