پارک صنعتی سندان به عنوان یک شرکت سرمایه گذاری پیشرو در زمینه توسعه املاک و مستغلات در تاریخ ۲۶ ژانویه سال ۲۰۱۶ در سلطنت عمان راه‌اندازی شد. شهرک سندان در زمینی به مساحت ۲۵۰ هزار متر مربع در روستای حلبان بین استان مسقط و استان الباطنه، پرجمعیت‌ترین مناطق عمان، واقع شده است و به‌زودی تبدیل به یک مرکز قطبی صنعتی خواهد شد، برای مثال می‌تواند طیف گسترده‌‍ای از بازدیدکنندگان را (تقریبا پانزده هزار نفر در روز) به خود اختصاص دهد.

سندان

پارک صنعتی سندان

تیم پروژه پس از بررسی‌های گسترده و بازدید از شهرهای صنعتی  سایر کشورها اقدام به راه‌اندازی شهرک کردند و برای این که شهرک به یک محیط مناسب برای دستیابی به موفقیت‍‌های تجاری تبدیل شود به کوچکترین جزئیات در زمینه‌ی ساخت، توسعه و مدیریت سندان می‌پردازن. این شهرک، اقتصاد و بازار املاک و مستغلات در عمان را رونق می‌بخشد و نیازهای صنایع سبک را تامین می‌کند، به عبارت بهتر به هدف توسعه‌ی فرصت‌های شغلی و سرمایه‌گذاری در عمان متمرکز شده است.

امکانات

نمایشگاه‌ها و وسایل نقلیه خودرو، دفاتر، انبارها، واحدهای تجاری و مسکونی و مجموعه مسکن دانشجویی برای تسهیلات بیش از ۲۶۰۰ دانشجو خدمات ارائه شده توسط شهرک هستند. سیستم سرمایه گذاری در شهرک بسیار انعطاف پذیر است به‌طوری که به سرمایه گذاران اجازه می‌دهد واحدهای مختلفی را با روش‌های پرداختی-سفارشی بدست آورند. روند ساخت و ساز و توسعه شهر سندان توسط شرکت عمانی-لبنانی(OLC) انجام خواهد شد.

پارک صنعتی

پارک صنعتی سندان

در بخش خدمات مربوط به اتومبیل، کارگاه‌ها برای تعمیر وسایل نقلیه و نمایشگاه‌ها برای نگهداری و فروش اتومبیل‌ها ساخته می‌شود، که این بخش توسط شرکت آمریکایی Copart اداره خواهد شد. Copart یک شرکت پیشگام در حراج اتومبیل به صورت آنلاین است. سندان اخیراً توافق‌نامه‌ای با این شرکت امضا کرده است تا زمینه‌های لازم برای شروع ساخت و ساز و تجهیز شدن نمایشگاه‌ها ایجاد شود، درواقع هدف اصلی این پروژه ساخت اولین مرکز حراج اتومبیل‌های داخلی عمان است.

شرکت بین المللیRizk  مستقر در کویت، که مدیریت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را برعهده دارد، در پروژه صنایع سبک سندان ۱۰۰ واحد تجاری و صنعتی خریداری کرده است. که این همکاری نشانه‌ی علاقه سرمایه گذاران خلیج فارس به سرمایه گذاری در سندان، اهمیت این پروژه و موفقیت آن در آینده است. همکاری با شرکتهای بزرگ به طور قابل ملاحظه ای به افزایش درآمد سرمایه گذاران در سندان کمک خواهد کرد.

  • Add to Phrasebook
    • No word lists for Persian -> English…
    • Create a new word list…
  • Copy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *